قوانین سایت

از آنجایی که همه ی تسبیح های عرضه شده در این سایت بدون استثناء دارای سنگ و تراش افغانی است و با قیمتی بسیار منصفانه ارائه می گردد .

مدیریت سایت تضمین می دارد چنانچه به هر دلیل خریدار از خرید خود منصرف گردد در نهایت ادب و احترام با روی گشاده جنس فروخته شده را تنها پس از کسر درصد قیمت با هزینه ی پست و هزینه های جانبی پس بگیرد .

هزینه ارسال تسبیح بالای یکصد هزار تومن بر عهده ی فروشنده خواهد بود

نظر به اینکه یکی ار اصلی ترین انگیزه های راه اندازی سایت رساندن این تسبیح قیمتی و ارزشمند با تضمین اصل بودن آن به دست دوست داران این اثر هنری دست ساز می باشد و نه کسب منافع مادی بیشتر، لذا از فروش عمده تسبیح به خریداران محترم معذوریم .

ما تلاش نموده ایم عکس هر تسبیح را با کیفیت و با نمایی نزدیک با نور طبیعی گرفته شود تا هر گونه خال، ذغال، تیکه، ترک، رگه، ناهمگونی در رنگ و تراش کاملا نمایان باشد با این وجود خریداران محترم یک ماه پس از وصول مرسوله پستی فرصت خواهند داشت تا با شرایطی که قبلا گفته شد تسبیح را مرجوع نمایند.

نظر به اینکه سنگهای قیمتی و از جمله سنگ تسبیح شاه مقصود تنها با دیده شدن از نزدیک، اصالت آن قابل تشخیص است و عکس و تصویر به درستی گویا نیست لذا از کارشناسی اصل یا غیر اصل بودن و قیمت گذاری تسبیح سایرین معذور خواهیم بود.